Графік роботи:
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб - Нд: вихідний
 
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Сухий корм для собак

Залежно від породи і віку собаки його раціон повинен містити оптимальну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Перш за все, корм ділиться на сухий і вологий, кожен з яких має свої переваги. Перший складається з подрібненого м'яса, зернових, рослинних і тваринних жирів, другий - крім м'яса містить значну кількість води, тому тварині простіше його їсти.
Корми для собак діляться на 4 основні групи:
1. Вибір корму за віком собаки;
Для цуценят в період зростання необхідний певний набір компонентів і мікроелементів, призначених для правильного і здорового розвитку. Для дорослих собак необхідно підібрати раціон, який максимально відповідає їх потребам і смаковим уподобанням.
2. Вибір корму за розміром собаки;
Для дрібних порід характерний підвищений метаболізм, тому їх їжа повинна складатися з легкозасвоюваних вуглеводів, жирів і білків. У собак великих порід більше навантаження на опорно-рухову систему, тому корм насичений мінеральними солями фтору, кальцію, марганцю. Чотириногим середнього розміру підійдуть універсальні корми зі збалансованим кількістю вітамінів і мікроелементів.
3. Вибір корму за способом життя собаки;
Усі корми для собак діляться на три основні категорії в залежності від активності вашого вихованця. Це активні, енергійні собаки; собаки, які ведуть помірно активний спосіб життя, а також для собак, які ведуть малорухливий спосіб життя.
4. Вибір корму по його типу;
Корм буває трьох типів в залежності від специфічних потреб тварини - лікувальний, спеціалізований, повсякденний.
5. Вибір корму по його класу;
Залежно від відсоткового співвідношення натуральних продуктів, барвників, ароматизаторів, консервантів і глютену, вмісту поживних речовин або наявності сої і субпродуктів можна виділити економ, середній, преміум, супер-преміум і холістікі. Останні характеризуються гарною засвоюваністю - більше 80%.
Окрему нішу займають гіпоалергенні корми і раціони, розроблені спеціально для собак з проблемами сечовивідної системи. На сайті представлені різні лінійки кормів світових виробників: вікові, породні, функціональні.
Корм можна вибрати самостійно, враховуючи критерії вашого вихованця, але додатково ви можете проконсультуватися з нашим менеджером.

Вгору
gtag('config', 'G-PLPVDYLJMY')