Графік роботи:
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб - Нд: вихідний
 
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Реланія 1 мг/мл ін'єкційний розчин анальгетик для коней, собак та котів, 10 ампул

Прозора безбарвна рідина.

Склад. 1 мл препарату містить діючу речовину: буторфанол - 10 мг (що відповідає 14,58 мг буторфанола тартрату).

Допоміжні речовини: кислота лимонна моногідрат, натрію цитрат, натрію хлорид, бензетония хлорид, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості. ATCvet класифікатор: QN02AF01 Буторфанол - анальгетик групи синтетичних опіоїдів з агонистическо-антагонистическим ефектом. Крім знеболювання препарат має заспокійливу дію, з можливим у окремих тварин седативний ефект, в залежності від виду тварин. Особливо це проявляється при використанні препарату, як частини комбінованої анестезії та/або нейролептанальгезии. Відбувається уповільнення дихання, як при фізіологічному процесі засипання тварини, одночасно зменшується кількість серцевих скорочень. Тривалість і інтенсивність знеболювання залежить від дозування, індивідуальної чутливості (від підвищення дози або повторного введення ефект максимального збільшення відсутній). Дія препарату настає через 5-15 хвилин, в залежності від шляху введення, тривалість дії залежить від дози (знеболювання може тривати до 4 годин).

  • У коней буторфанол має високий кліренс після внутрішньовенного застосування (в середньому 1,3 л/год/кг) і короткий кінцевий період напіввиведення (у середньому менше 1 години). Це свідчить про те, що 97% діючої речовини виводиться з організму в середньому менше, ніж за 5 годин.
  • У собак після введення кліренс буторфанола становить близько 3,5 л/год/кг Кінцевий період напіввиведення короткий (в середньому менше 2 годин). Це свідчить про те, що 97% діючої речовини виводиться з організму в середньому менше, ніж за 10 годин. Дослідження фармакокінетики у режимі повторних доз і після внутрішньовенного застосування не проводилися.
  • У котів після підшкірного введення кліренс буторфанола низький (менше 1,3 л/год/кг). Період напіввиведення відносно довгий (близько 6 годин). Це свідчить про те, що 97% діючої речовини виводиться з організму приблизно за 30 годин.

Фармакокінетичні дослідження в режимі повторних доз не проводилися. Буторфанол активно метаболізується в печінці і виводиться з сечею та калом. Має значний розподіл в організмі з широким розповсюдженням в тканинах і органах (печінка, нирки, кишечник, легені, серце, жирова тканина, клітини крові). Буторфанол проникає через плацентарний бар'єр і виявляється в молоці годує тварини.

Застосування. Короткий знеболювання при середньої і сильної болі (коліки, кишкова непрохідність, пологи, постравматичная біль). У поєднанні з а2-адренорецепторными агоністами (медетомидин, детомидин, ромифидин): при терапевтичних і діагностичних процедурах, таких як незначні операції на стоячих тварин (кастрація, догляд за копитами, стоматологічні процедури) та седація непокірних тварин.

Дозування.

1. Собаки

  • Моноаналгезія (внутрішньовенно, підшкірно та внутрішньом'язово): 0,2-0,3 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,2-0,3 мг буторфанолу на 1 кг маси тіла). Препарат застосовувати перед завершенням анестезії. Для тривалої аналгезії дозу можна повторити.
  • Як переданестетик (внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньом'язово): зменшити дозу до 0,1-0,2 мл на 10 кг маси тіла (що еквівалентно 0,1-0,2 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) і застосовувати за 15 хвилин до індукції.
  • Як препарат для комбінованої анестезії:

Седація із медетомидином 0,1 мл препарату на 10 кг маси тіла (що еквівалентно 0,1 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) разом з 10-25 мкг медетомидина на 1 кг маси тіла (внутрішньовенно, внутрішньом'язово). Препарати можна вводити одночасно.

Анестезія з медетомидином і кетаміном 0,1 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,1 мг буторфанола на 1 кг маси тіла), внутрішньом'язово, 25 мкг медетомидина на 1 кг маси тіла тварини, внутрішньом'язово. Через 15 хвилин 5 мг кетаміну на 1 кг маси тіла тварини, внутрішньом'язово.

2. Коти

  • Моноаналгезія

Передопераційна аналгезія (внутрішньовенно, підшкірно та внутрішньом'язово) 0,2 мл препарату на 5 кг маси тіла (що еквівалентно 0,4 мг буторфанолу на 1 кг маси тіла) за 5 хвилин перед введенням ацепромазину/кетаміну або ксилазину/кетаміну. При внутрішньовенному введенні анестезуючих препаратів препарат Реланія слід застосовувати у дозі 0,05-0,1 мл (що еквівалентно 0,1-0,2 мг буторфанолу на 1 кг маси тіла) за 15-30 хвилин до анестезуючих препаратів.

Післяопераційна аналгезія (внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньом'язово) 0,2 мл препарату на 5 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,4 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) за 15 хвилин перед відновленням свідомості. При внутрішньовенному введенні препарат слід застосовувати в дозі 0,05 мл на 5 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,1 мг буторфанола на 1 кг маси тіла).

  • Як препарат для комбінованої анестезії

Седація із медетомидином 0,2 мл препарату на 5 кг маси тіла (що еквівалентно 0,4 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) з медетомидином в дозі 0,05 мг на 1 кг маси тіла (внутрішньом'язово, підшкірно).

Анестезія з медетомидином і кетаміном (внутрішньом'язово) 0,2 мл препарату на 5 кг маси тіла (що еквівалентно 0,4 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) разом з медетомидином (80 мкг на 1 кг маси тіла) і кетаміном ( 5 мг на 1 кг маси тіла). Препарат Релания і медетомидин можна вводити одночасно.

Анестезія з медетомидином і кетаміном (внутрішньовенно): 0,05 мл на 1 кг маси тіла (що еквівалентно 0,5 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) разом з медетомидином (40 мкг на 1 кг маси тіла) і кетаміном (1, 25-2,5 мг на 1 кг маси тіла залежно від необхідної глибини анестезії). Препарат Релания і медетомидин можна вводити одночасно.

3. Коні

  • Моноаналгезія

Аналгезія (тільки внутрішньовенно) 5 мл препарату на 500 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,1 мг буторфанола на 1 кг маси тіла). При необхідності можливе повторне введення препарату. Необхідність і час повторного введення повинні ґрунтуватися на клінічному стані тварини.

  • Як препарат для комбінованої анестезії

Седація із детомидином (тільки внутрішньовенно) 12 мкг детомидина на 1 кг маси тіла тварини, після чого протягом 5 хвилин вводять препарат Релания з розрахунку 0,25 мл на 100 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,025 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) . Для коней з масою тіла більше 200 кг доцільне застосування препаратів у наступному режимі доз 1 мл препарату Релания (що еквівалентно 0,05 мг буторфанола на 1 кг маси тіла) і 25 мкг детомидина гідрохлориду.

Седація із ромифидином (тільки внутрішньовенно): 40-120 мкг ромифидина на 1 кг маси тіла тварини, 0,2 мл препарату Релания на 100 кг маси тіла тварини (що еквівалентно 0,02 мг буторфанола на 1 кг маси тіла).

Протипоказання. Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-яких інших компонентів препарату, стан дихальної депресії, хвороби серця, травми черепа, органічні порушення мозку, функціональні порушення печінки та нирок, судоми і запор.

Не використовувати в комбінації з а2-адренорецепторными агоністами при заздалегідь відомої аритмії серця у коней. Комбіноване використання зменшує моторику травного тракту, тому не використовувати препарат при кольках, пов'язаних із завалом кишечника!

Не використовувати під час вагітності та лактації у всіх цільових видів тварин!Не застосовувати для лікування продуктивних тварин!

Застереження. Перед застосуванням препарату необхідно провести детальне клінічне обстеження тварини, яка дасть можливість краще оцінити всі можливі ризики функціональних порушень серцево-судинної системи, печінки, нервової і дихальної систем. В останньому випадку слід пам'ятати, що завдяки своїм протикашльовим властивостями буторфанол може призводити до накопичення слизу в дихальних шляхах. Таким чином, у тварин з захворюваннями органів дихання, пов'язаних з підвищеною продукцією слизу або у тварин, які проходять курс лікування з відхаркувальними засобами, буторфанол слід використовувати тільки на основі аналізу ризиків і переваг спеціалістом ветеринарної медицини.

Слід уникати стресових факторів для тварин. Дотримуватися правил асептики і безпечної фіксації тварини. Буторфанол не слід змішувати з іншими препаратами, за винятком медетомидина. Не слід робити комбіновані ін'єкції в одне і те ж місце. Використання комбінації буторфанол/детомидин або медетомидин потрібно уникати для тварин із серцевою аритмією або брадикардією, а також для коней схильних до колік з-за кардіоваскулярного ефекту альфа-2-антагоністів.

При використанні додаткового анестетика в окремих випадках вимагається «голодна витримка» тварини.

Атропін може бути використаний, у разі потреби, як типовий парасимпатолітик. Для підрахунку дози маленьким тваринам необхідно знати їх точну масу тіла.

Спеціальні застереження для осіб та обслуговуючого персоналу. Персонал, що працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами. При випадковому попаданні препарату на шкіру або очі негайно змити його водою. У разі випадкової самоін'єкції слід негайно звернутися до лікаря та показати листівку-вкладиш або етикетку даного препарату.

Побічна дія. Усі цільові види тварин. При застосуванні буторфанолу як монотерапія можливий прояв незначного седативного ефекту.

Коні. Порушення, що проявляється як зміна у поведінці тварини (основний вплив припадає на опорно-руховий апарат), атаксія, зниження моторики травного тракту, депресія серцево-судинної системи. Собаки. Депресія дихальної та серцево-судинної систем, анорексія, діарея, зниження моторики травного каналу, місцевий біль, пов'язаний із внутрішньом'язовим введенням. Коти. Мідріаз, дезорієнтація, можливе подразнення в місці введення при повторних ін'єкціях, дисфорія, збудження, біль при ін'єкції.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії. Комбіноване використання з препаратами, що метаболізуються у печінці, може посилювати ефект буторфанолу. Використання буторфанолу одночасно з анестетиками, центральними заспокійливими або депресантами дихальної системи посилює їх ефект. Це потребує суворого контролю та обережної адаптації дози. Введення буторфанолу тваринам, які отримали аналгетик (слабкий ц-опіат), може знімати його ефект.

Передозування (симптоми, нагальні заходи, антидоти).

Коні. Підвищення дози може спричинити респіраторну депресію як загальний ефект опіатів. Антагоністом є налоксон, який може бути використаний як антидот. Інші можливі ознаки передозування включають порушення роботи центральної нервової системи (збудження, занепокоєння, незначна атаксія та сонливість), травного тракту, лихоманку, тахіпное.

Собаки та кішки. Міоз, дихальна депресія, гіпотензія, порушення серцево-судинної системи та, в окремих випадках, апное, шок та кома. Залежно від клінічного стану тварин необхідно взяти під контроль ветеринарного лікаря щонайменше на 24 години.

Форма випуску. По 1 мл у ампулі, 5 ампул у касеті, по 2 касети у пачці.

Зберігання. В оригінальній упаковці за температури не вище 25°C.

Термін придатності – 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Реланія 1 мг/мл ін'єкційний розчин анальгетик для коней, собак та котів, 10 ампул

Немає в наявності
Артикул: 000964
1 912 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
Виробник Борщагівський ХФЗ
Форма випуску Розчин
Країна виробництва Україна
Вид тварини Собаки, коти, коні

Доставка по Україні службою доставки «Нова пошта» або «Укрпошта»  по тарифам перевізника

Більше інформації про доставку

Готівкою або карткою при отриманні через службу доставки НП
Перерахування на банківський рахунок
Через касу або термінали самообслуговування

Онлайн карткою Visa/MasterСard за допомогою платіжних систем WayForPay або LiqPay

Принимаем оплату Visa/Mastercard через WayForPay

Більше інформації про оплату

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року не підлягають обміну та поверненню:
ветеринарні препарати;
- вітаміни;
-
засоби по догляду (ножиці, гребінці, когтерези, кусачки);
-
корм, ласощі,
а також
товари які потребують особливих умов зберігання.

Всі інші товари підлягають обміну та поверненню відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».
Умови повернення/обміну:
- з моменту покупки товару пройшло не більше 14 календарних днів;
- товар не був у вживанні, не порушена цілісність упаковки, присутні бирки, цінник і т.д.

Важливо! При отриманні товару у відділенні,
перевірте його вміст, попередньо розкривши упаковку.  Якщо під час огляду виявлено недостачу вмісту відправлення або його  пошкодження,  або відправлення було пошкоджено в процесі огляду, потрібно оформити  Акт  приймання-передачі,  як  підтвердження  факту  розбіжностей  в  якості  та/або  кількості  отриманого відправлення, і Претензію.

Більше інформації про гарантію

Вгору
gtag('config', 'G-PLPVDYLJMY')