Графік роботи:
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Сб - Нд: вихідний
 
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Прінокат Смолл Дог краплі від бліх та кліщів для маленьких собак вагою до 4 кг, 3 піпетки по 0,4 мл

Термін - до 29.02.2024р.

Основні діючі речовини - імідаклоприд, моксидектин

Випускають шести видів

  • - 40 мг імідаклоприду / 4 мг моксідектину для маленьких котів та тхорів
  • 80 мг / 8 мг для великих кішок
  • 40 мг / 10 мг для маленьких собак
  • 100 мг / 25 мг для середніх собак
  • 250 мг / 62,5 мг для великих собак
  • 400 мг / 100 мг для дуже великих собак

Зовнішній вигляд: Прозорий точковий розчин від злегка жовтого до коричнювато-жовтого кольору .

Використання: Кішки і собаки:

Для собак і кішок, які страждають або схильних до ризику змішаних паразитарних інфекцій:

Лікування і профілактика бліх (Ctenocephalides felis): одне лікування запобігає зараження блохами у майбутньому протягом 4 тижнів. Вже існуючі лялечки в навколишньому середовищі можуть з'являтися протягом 6 тижнів або довше після початку лікування, в залежності від кліматичних умов.Отже, може виникнути необхідність поєднувати лікування цим ветеринарним лікарським засобом з обробкою оточуючого середовища , спрямованої на переривання життєвого циклу бліх у навколишньому середовищі. Це може призвести до більш швидкого скорочення популяції домашніх бліх
.Застосовувати з щомісячними інтервалами при використанні в рамках стратегії лікування дерматиту, викликаного алергією на бліх.

Лікування зараження вушним кліщем (Otodectes cynotis): ввести разову дозу. Вільний сміття слід акуратно видаляти з зовнішнього слухового проходу при кожному сеансі лікування. Рекомендується додаткове ветеринарне обстеження через 30 днів після обробки, оскільки деяким тваринам може знадобитися повторна обробка. Не наносити безпосередньо на вушний канал.

Кішки:

Лікування нотоэдрической корости (Notoedres cati): введіть разову дозу.

Лікування легеневого хробака Eucoleus aerophilus (синонім Capillaria aerophila) (дорослі): дати одноразову дозу.

Профілактика Aelurostrongylus abstrusus: призначити одноразову дозу.

Лікування Aelurostrongylus abstrusus: вводити щомісяця протягом трьох місяців підряд.

Лікування очного хробака Thelazia callipaeda (дорослі): призначити разову дозу.

Профілактика серцевих черв'яків (Dirofilaria immitis): кішки в районах, ендемічних по серцевим черв'якам, або ті, які побували в ендемічних районах, можуть бути інфіковані дорослими серцевими черв'яками. Для запобігання серцевого хробака продукт слід застосовувати через регулярні щомісячні інтервали протягом часу року, коли присутні комарі (проміжні господарі, які переносять і переносять личинки серцевого хробака ). Продукт можна вводити протягом року або, принаймні, за 1 місяць до першого очікуваного контакту з комарами. Лікування слід продовжувати з регулярними інтервалами в місяць до 1 місяця після останнього контакту з комарами
. Щоб встановити режим лікування, який рекомендується використовувати один і той же день або число кожного місяця.

При заміні іншого продукту для профілактики серцевих черв'яків у програмі профілактики серцевих черв'яків перше лікування цим продуктом повинно бути проведено протягом 1 місяця після прийому останньої дози попереднього ліки. У неэндемичных регіонах не повинно бути ризику зараження кішок серцевим хробаком. Тому з ними можна звертатися без особливих заходів обережності.

Лікування аскариди і анкілостома (Toxocara cati і Ancylostoma tubaeforme): у районах, ендемічних по сердечному черв'якові, щомісячне лікування може значно знизити ризик повторного зараження, викликаного відповідними аскаридами і анкілостомами. У регіонах, які не є ендемічними по сердечному черв'якові, продукт можна використовувати як частину сезонної програми профілактики проти бліх і шлунково-кишкових нематод.

Собаки:

Лікування саркоптоз (викликаного Sarcoptes scabiei var. Canis): вводите одну дозу двічі з інтервалом у 4 тижні.

Профілактика серцевого хробака (D. immitis) і шкірного дирофіляріозу (шкірного хробака) (D. repens): собаки в районах, ендемічних по сердечному черв'якові, або ті, які подорожували в ендемічні райони, можуть бути інфіковані дорослими серцевими черв'яками. Тому перед лікуванням ветеринарним лікарським засобом необхідно провести аналіз ризику і користі.

Для профілактики серцевого хробака і шкірного дирофіляріозу продукт необхідно застосовувати через регулярні інтервали в місяць протягом часу року, коли комарі (проміжні господарі, які є переносниками і переносниками D. immitis і D. repens). Продукт можна використовувати протягом року чи принаймні за 1 місяць до першого очікуваного контакту з комарами. Лікування слід продовжувати з регулярними інтервалами в місяць до 1 місяця після останнього контакту з комарами. Щоб встановити режим лікування, який рекомендується використовувати один і той же день або число кожного місяця. При заміні іншого препарату для профілактики серцевих гельмінтів у програмі профілактики серцевих гельмінтів перший курс лікування цим ветеринарним лікарським засобом повинен бути проведений протягом 1 місяця після останньої дози попереднього ліки. У неэндемичных регіонах не повинно бути ризику зараження собак серцевим хробаком. Отже, з ними можна лікувати без особливих заходів обережності.

Лікування микрофилярий (D. immitis): вводити щомісяця протягом двох місяців поспіль.

Лікування шкірного дирофіляріозу (шкірного хробака) (дорослі стадії Dirofilaria repens): вводити щомісячно протягом шести послідовних місяців.

Зменшення микрофилярий (шкірних черв'яків) (D. repens): вводити щомісячно протягом чотирьох місяців поспіль.

Лікування і профілактика Angiostrongylus vasorum: призначити одноразову дозу. Рекомендується додаткове ветеринарне обстеження через 30 днів після обробки, оскільки деяким тваринам може знадобитися повторна обробка. В ендемічних районах регулярні щомісячні аплікації запобіжать ангіостронгільоз і патологічну інфекцію Angiostrongylus vasorum.

Лікування Crenosoma vulpis: Прийняти разову дозу.

Профілактика спироцеркоза (Spirocerca lupi): вводити щомісячно.

Лікування Eucoleus (син. Capillaria) boehmi (дорослі): вводити щомісяця протягом двох місяців поспіль. Рекомендується
запобігти ауто-копрофагию між двома видами лікування, щоб запобігти можливе повторне зараження.

Лікування очного хробака Thelazia callipaeda (дорослі): призначити разову дозу.

Лікування аскариди, анкілостома і волосоголовців (Toxocara canis, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Toxascaris leonina і Trichuris vulpis): у районах, ендемічних по сердечному черв'якові, щомісячне лікування може значно знизити ризик повторного зараження викликається відповідними круглими, крючковими і власоглавами. В регіонах, не ендемічних по сердечному черв'якові, продукт можна використовувати як частину сезонної програми профілактики від бліх і шлунково-кишкових нематод. Дослідження показали, що щомісячне лікування собак запобігає інфекції, спричинені Uncinaria stenocephala.

Спосіб застосування

1. Дістаньте з упаковки одну піпетку. Тримаючи піпетку-аплікатор у вертикальному положенні, поверніть і зніміть ковпачок.

2. Переверніть ковпачок і помістіть інший кінець ковпачка назад на піпетку. Натисніть і поверніть ковпачок, щоб зламати ущільнення, а потім
зніміть ковпачок з піпетки.

3. Поки собака стоїть на місці, розділіть шерсть між лопатками, поки не стане видно шкіра. Продукт слід наносити тільки на неушкоджену шкіру. Вставте кінчик піпетки на шкіру і кілька разів сильно стисніть, щоб вилити вміст прямо на шкіру.

Протипоказання:

Не застосовувати цуценятам віком до 7 тижнів.

Не застосовувати кошенятам віком до 9 тижнів.

Не використовуйте у випадках гіперчутливості до активних речовин або до будь-якого з допоміжних речовин.

Не використовуйте у собак, віднесених до класу 4 по сердечному черв'якові, оскільки безпека продукту не оцінювалася в цій групі тварин.

Для кішок необхідно використовувати відповідний Prinocate (або 0,4 0,8 мл), який містить 100 мг / мл імідаклоприду та 10 мг / мл моксідектину.

Для тхорів: не використовуйте ветеринарний препарат для собак. Слід використовувати тільки продукт для дрібних котів та тхорів (0,4 мл). Не використовувати на канарейках.

Особливі запобіжні заходи при використанні для тварин: лікування тварин вагою менше 1 кг повинно ґрунтуватися на оцінці користі і ризику
Слід стежити за тим, щоб вміст піпетки або нанесеної дози не потрапила в очі або рот реципієнта та / або інших тварин. Не дозволяйте нещодавно лікованих тварин доглядати один за одним. Продукт слід наносити тільки на неушкоджену шкіру.Цей продукт містить моксидектин (макроциклічний лактон), тому слід виявляти особливу обережність з коллі або староанглійськими вівчарками та спорідненими породами або помісами, зокрема, забезпечити правильне введення, запобігти пероральному поглинанню отримувач та/або інші тварини, які перебувають у тісному контакті, повинні бути виключені .

На розсуд ветеринара, інфікованих собак слід обробити антибіотиками видалення дорослих серцевих хробаків. Безпека комбінації імідаклоприду та моксидектину не оцінювалася при призначенні того ж дня, що й дорослий засіб.

Імідаклоприд токсичний для птахів, особливо канарок.

Безпека користувача:

Щоб діти не могли отримати доступ до пипеткам, зберігайте піпетки в оригінальній упаковці доти, доки вони не будуть готові до використання, а використані піпетки негайно викидайте. Не ковтати. У разі випадкового проковтування негайно зверніться за медичною допомогою і покажіть лікарю листівку на упаковку або етикетку. Людям з відомою гіперчутливістю до бензилового спирту, имидаклоприду або моксидектину слід застосовувати продукт з обережністю. У дуже рідкісних випадках продукт може викликати сенсибілізацію шкіри або минущі шкірні реакції (наприклад, оніміння, подразнення або відчуття печіння/поколювання). У дуже поодиноких випадках продукт
може викликати подразнення дихальних шляхів у чутливих людей. Якщо продукт випадково потрапив у вічі, їх слід
ретельно промити водою. Уникайте контакту зі шкірою, очима або ротом. У разі випадкового попадання на шкіру миттєво змийте водою з милом. Після використання ретельно вимити руки.

Нещодавно лікованим тваринам не можна дозволяти спати в одному ліжку зі своїм господарем, особливо дітям.

Собакам не можна плавати у поверхневих водах протягом 4 днів після лікування.

Взаємодія:

Під час лікування препаратом не можна вводити інші антипаразитарні макроциклічні лактони.

Побічні реакції (частота і серйозність):

Використання продукту може викликати минущий свербіж у собак. У поодиноких випадках може виникнути жирне волосся, почервоніння та блювання. Ці ознаки зникають без подальшого лікування. У поодиноких випадках продукт може викликати місцеві реакції гіперчутливості.

Дослідження показало, що у собак із позитивною реакцією на серцевого хробака з мікрофіларемією існує ризик серйозних респіраторних симптомів (кашель, тахіпное та задишка), які можуть вимагати негайного ветеринарного лікування. У дослідженні ці реакції були звичайними (спостерігалися у 2 із 106 оброблених собак).

Шлунково-кишкові симптоми (блювота, діарея, відсутність апетиту) та летаргія також є частими побічними реакціями після лікування таких собак.

Упаковка: Піпетки, індивідуально загорнуті у фольгу, по 1 або 3 пакетики в коробці.

Термін придатності: 2 роки

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Прінокат Смолл Дог краплі від бліх та кліщів для маленьких собак вагою до 4 кг, 3 піпетки по 0,4 мл

В наявності
Артикул: 000553
280 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Характеристики
Виробник KRKA
Форма випуску Краплі
Країна виробництва Словенія
Вид тварини Собаки

Доставка по Україні службою доставки «Нова пошта» або «Укрпошта»  по тарифам перевізника

Більше інформації про доставку

Готівкою або карткою при отриманні через службу доставки НП
Перерахування на банківський рахунок
Через касу або термінали самообслуговування

Онлайн карткою Visa/MasterСard за допомогою платіжних систем WayForPay або LiqPay

Принимаем оплату Visa/Mastercard через WayForPay

Більше інформації про оплату

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року не підлягають обміну та поверненню:
ветеринарні препарати;
- вітаміни;
-
засоби по догляду (ножиці, гребінці, когтерези, кусачки);
-
корм, ласощі,
а також
товари які потребують особливих умов зберігання.

Всі інші товари підлягають обміну та поверненню відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».
Умови повернення/обміну:
- з моменту покупки товару пройшло не більше 14 календарних днів;
- товар не був у вживанні, не порушена цілісність упаковки, присутні бирки, цінник і т.д.

Важливо! При отриманні товару у відділенні,
перевірте його вміст, попередньо розкривши упаковку.  Якщо під час огляду виявлено недостачу вмісту відправлення або його  пошкодження,  або відправлення було пошкоджено в процесі огляду, потрібно оформити  Акт  приймання-передачі,  як  підтвердження  факту  розбіжностей  в  якості  та/або  кількості  отриманого відправлення, і Претензію.

Більше інформації про гарантію

Вгору
gtag('config', 'G-PLPVDYLJMY')